psycholog białystok
  WIZYTA ONLINE

ADRESul. Czarna 2
15-395 Białystok

✆ 507-154-862
email: pawwaku@o2.pl
Facebookcennik


POMOC PSYCHOLOGICZNA

150 PLN


PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

150 PLN


TERAPIA MAŁŻEŃSKA

170 PLN


Zasady i zalecenia


Zasada poufności.
Wypowiedzi osoby, która uczestniczy w psychoterapii lub pomocy psychologicznej są trzymane w tajemnicy. Ujawnienie treści objętych tajemnicą zawodową może nastąpić tylko w przypadku , gdy istnieje bezpośrednie ryzyko wyrządzenia krzywdy samemu uczestnikowi terapii lub innej osobie.

Zasada uczestnictwa z niezakłóconą świadomością.
W czasie sesji psychoterapii nie można być pod wpływem środków zmieniających świadomość. Jeśli ktoś zażywa leki zapisane przez lekarza może brać udział, ale należy to zaznaczyć na jednym z pierwszych spotkań.

Zasada obecności.
Terapia działa, jeśli jest się obecnym na sesjach. Ważne, aby nie odwoływać swojej obecności bez bardzo ważnych powodów.

Zasada płatności.
Psychoterapia jek oraz konsultacje psychologczne są płatne za każde spotkanie. Sesja powinna być opłacona tuż po jej ukończeniu. Możliwe są również płatności realizowane poprzez przelewy, jednak zasadą jest „płatność z góry”, czyli w momencie sesji płatność powinna być już zaksięgowana na koncie.

Odwoływanie sesji.
Uczestnik psychoterapii może odwołać sesję bez ponoszenia kosztów, jeżeli skutecznie powiadomi psychoterapeutę, minimum 24 godziny wcześniej. W przypadku, gdy uczestnik terapii nie powiadomi skutecznie terapeuty o fakcie nieobecnosci z wyprzedzeniem minimum 24 godzin, zasadą jest opłacenie opuszczonej sesji.

Jeżeli psychoterapeuta odwołuje sesję, również jest zobowiązany powiadomić o tym fakcie uczestnika terapii z możliwie największym wyprzedzeniem. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje sesja zastępcza w możliwym, wspólnie ustalonym z psychoterapeutą terminie.